THE STAGE
IS YOURS!

STAGECOLOR COSMETICS

STAGECOLOR COSMETICS

 

ON PALJU ENAMAT KUI LIHTSALT DEKORATIIVKOSMEETIKA!

 

STAGECOLOR COSMETICS ühendab meigi- ja nahahooldusalased teadmised, kaasaegse stiili ja kirglikkuse üheks võrratuks ilukontseptsiooniks.

Kaubamärk pakub terviklikku ja väga kaasaegset tootevalikut. Eksklusiivsed ning uuenduslikud tekstuurid ja valitud kvaliteetsed koostisosad on selle professionaalse meigibrändi tunnusjooned. Hästi kujundatud, trendikad meigiteemad põnevate uute toodete ja piiratud erikollektsioonide kujul rikastavad valikut ja on ilumaailma inspiratsiooniallikaks.

 

LAVA ON TEIE!

Brand 1

STAGECOLOR COSMETICS

on palju enamat kui lihtsalt dekoratiivkosmeetika.

Väljapaistva tulemuse tagavad innovatiivsed koostised, kasulikud toimeained, siidised tekstuurid, säravad värvid, toodete meeldiv tunne nahal ning inspiratsioon loomingulisteks väljanägemisteks ja erikollektsioonid, mille on kokku kogunud Stagecolor Cosmetics maailma juhtivatelt trendiloojatelt ja meigiproffidelt moe- ja elustiilimaailmast.

Kõik need omadused sulanduvad üheks enneolematuks ilukontseptsiooniks!

New York - see on koht, kus sünnivad tähed.

Linn on alati olnud iluproffide jaoks kuum koht. See on ka Stagecolori sünnikoht. 1970ndatel spetsiaalselt meigikunstnikele loodud tooted said kiiresti populaarseks ning kinnitasid endale järk-järgult koha kõige eksklusiivsemates meigistuudiotes. Olenemata sellest, kas tagatubades, lavataguses või lava peal, pakkusid need parimaid tulemusi ning tõid kiiresti kaasa suure ja lojaalse kasutajaskonna. Just New Yorgis puutus Jean-Pierre Rosselet esimest korda kokku nende dekoratiivkosmeetika toodetega. Sealses meigistuudios nägi ta jumestuskunstniku paletti, kus olid kaunilt sädelevad lauvärvid ja puudrid. Need innovatiivsed tooted võlusid teda kohe.

1980ndatel sai Stagelightist uus kaubamärk Stagecolor Cosmetics ning sellest ajast alates on see pidevalt edasi arenenud ja trendidega kaasas käinud.

 

Elegantne ARTIST MAKE-UP STATION seab STAGECOLOR COSMETICSi tooted teie stuudios õigesse valgusesse. Kutsub proovima ja avastama!

Tooted presenteerivad ideaalselt meie põhivalikut ja neid saab vajadusel täiendada või asendada.

Selle minimalistlik disain vajab vähe ruumi, on kasutajasõbralik, pakub rohkelt hoiustamispinda ja on tõeline pilgupüüdja!