TERE! SAAME TUTTAVAKS!

SC Trends OÜ

Stagecolor Cosmetics bränd

Bränd, mis sobib ka kõige
nõudlikumale kliendile, kes soovib kasutada kõrgkvaliteetseid tooteid 

Jumestuskunstnikud soovitavad

Kvaliteetsed tooted, mis rahuldavad ka professionaalsete jumestajate ja grimeerijate vajadused

Siiri Lauri

Olen üks SC Trendsi asutajatest, kelle igapäevatöö fookuses on Stagecolor Cosmetics kliendi heaolu tagamine - olgu kliendiks tava-, püsi- või äriklient.

Olen töötanud grimmikunstnikuna 15 aastat, millest kümme aastat olen töötanud just nimelt Stagecolor Cosmetics toodetega. Mul on pikaajaline kogemus Stagecolor Cosmetics toodetega, mille jooksul olen läbi ja lõhki õppinud tundma brändi ja selle tooteid, kaasa arvatud nende koostisi, tekstuure ja kasutamist. Omandatud teadmiste ja kogemusega olen alati valmis jagama nõuandeid kõigi iluhuvilistega ja pakkuma neile parimaid soovitusi.

Olen toonud Stagecolor Cosmeticsi tooteid Eestisse alates 2013. aastast, pakkudes sellega nii eraklientidele, kui ka professionaalsetele jumestajatele ja grimeerijatele kvaliteetseid tooteid igapäevaseks, kui ka teatrilavadel, pildistamistel ja filmivõtetel kasutamiseks.

Stagecolor Cosmetics on olnud minuga nii kaua, et mulle vahel tundub, et me oleme lausa koos üles kasvanud grimmimaastikul. Nende toodetega on alati kindel tööle asuda ning mis peamine - kliendid on alati rahul

Johanna Velt

Mina olen teine SC Trendsi asutaja. Mina vastutan ettevõtte juhtimise ja igapäevaste tegevuste toimimise eest.

Olen töötanud vabakutselise grimeerijana viis aastat. Oma karjääri alguses sattusin juhuse tahtel töötama koos Siiriga, kes tutvustas mulle Stagecolor Cosmeticsi tooteid ning sellest ajast saadik olen kasutanud oma professionaalses töös selle brändi tooteid. Samuti oleme sellest ajast saadik Siiriga töötanud kolleegidena grimmimaastikul ning kaks aastat tagasi asutasime ühiselt ettevõte, et taas lanseerida Stagecolor Cosmeticsi bränd Eestis ja mujal Baltikumis.

Minu jaoks on oluline esindada brändi, mida olen aastate jooksul tundma õppinud ning mille kvaliteedi ja väärtuste eest julgen seista. Minu suur soov on tuua Stagecolor Cosmeticsi tooteid veelgi rohkemate inimesteni - nii tavakasutajatele, kui ka professionaalidele!

Minu jaoks on Stagecolor Cosmeticsi tooted alati tähendanud kindla peale minekut. Ma mõtlen selle all seda, et nende toodete peale saab alati loota, kuna need teevad alati oma töö ära - tehes jumestust kas endale või kasutades tooteid modellil või näitlejal. Mulle meeldib Stagecolor Cosmeticsi minimalistlik olemus, kuid samas võimaldavad selle brändi tooted luua kõiki võimalikke looke, mis loovuse käigus mõttesse tuleb.

Johanna Velt

Ole ise enda jumestuskunstnik

Siiri & Johanna

SC Trends OÜ

SC Trends on Stagecolor Cosmeticsi Baltikumi ametlik maaletooja.

SC Trends sai loodud aastal 2021. aastal sooviga tuua turule bränd, mis sobiks ka kõige
nõudlikumatele klientidele, kes soovivad kasutada kõrgkvaliteetseid tooteid oma nahal
ning tunda, et need töötaksid samal ajal ka nöohoolitsusena. Ühtlasi täidab Stagecolor
Cosmeticsi toote variatsioon professionaalsete jumestajate ja grimeerijate vajadusi, kes
soovivad oma töövahendite hulka eksklusiivsete tekstuuride ja kvaliteetsete
koostisosadega vahendeid, mis sobivad nii HD-kaamerate ette, kui ka teatrilavadele.

Meie eesmärk on esindada brändi, mis avab igale inimesele olla iseenda
professionaalne jumestuskunstnik ning kasutada kõrgkvaliteetseid tooteid, mille laiast
valikust leiab vegan-, looduslike ja orgaaniliste koostisega tooteid, kui ka UNISEX
kollektsiooni, mis on mõeldud nii naistele, kui ka meestele!

Siiri & Johanna